H A K K I M I Z D A

BİR ETKİNLİK FİRMASINDAN DAHA FAZLASI...


2008 yılından beri de Kongre ve Toplantı Organizasyonu sektöründe edindiğimiz deneyimleri 2019 yılı mart ayından itibaren Red & More Events markası altında “Bir Etkinlik Firmasından Fazlası” olma iddiası ve farklı bir yorum ile yola çıktık. İyi bir etkinlik yönetiminin iyi bir ekip ile başarılabileceği gerçeği ile, firma kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve etkin çalışma arkadaşlarından oluşan bir kadro ile bu yolculuğa başladık.

M.I.C.E sektörü Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions kelimelerinin baş harflerinden oluşan, ülkemizde daha çok kongre ve toplantı turizmi olarak bilinen ama kurumsal ölçekteki müşterileri ve onların beyaz yakalı çalışanlarını da hedef kitlesine oturtan, toplantı veya kongreye ait ulaşımdan konaklamaya, sahne düzeninden ses sistemlerine ve dijital çözümlere kadar onlarca hizmeti bünyesinde barındıran bir sektördür. M.I.C.E sektöründe hizmet veren şirketler, tüm bu hizmetlerin odak noktasında organizasyonun tüm aşamalarından sorumlu olarak sürecin bel kemiğini oluşturmaktadır.

On yılı aşkın süredir genellikle tıp alanında faaliyet gösteren dernekler ve bu alanda ürünleri olan ilaç firmaları ile çalışıyoruz, yirmi yılı aşan Turizm tecrübesinin bize katmış olduğu en büyük artılar ise biriktirmiş olduğumuz uluslararası dostluklar ve dünyanın her yerinde organizasyon gerçekleştirebilme becerisi edinilmesi oldu.

İki yıldan fazladır hayatımızın bir parçası haline gelen pandemi gerçekleri, yaklaşmakta olan dijital toplantı dönüşümünü zorunlu olarak hızlandırdı, sonuç olarak çok kısa bir süre içerisinde sektörümüz etkinliklerini sanal ortama taşımak durumunda kaldı. 11 Mart 2020 tarihinde birinci yılımızı kutlarken ülkemizdeki ilk COVID-19 vakası duyuruldu, bu olay başlangıçta henüz emekleme aşamasında olan bir etkinlik firması için moral bozucu olarak gözükse de Red & More Events dijital dönüşüm konusunda hızlı aksiyon alarak, güçlü bir bilişim alt yapısı oluşturdu. Bunun sonucu olarak da sanal kongre, sempozyum ve webinar organizasyonlarımız ile fark yarattık ve yaratmaya da devam ediyoruz. Pandeminin etkisini kaybetmeye başladığı günümüzde ise “Hybrid” olarak adlandırılan, sanal ve fiziki toplantı bileşenlerinin bir arada sunulduğu yeni model etkinliklerin ön plana çıktığı bir dönem içerisine girmiş bulunuyoruz.

Vizyonumuz

Toplantı ve etkinlik yönetimi konularında dijital çağın sunduğu olanakları sürekli takip eden, yenilikçi bir anlayışla öncelikle ülkemize uluslararasi organizasyonlar getirerek gerek ülkemizin tanıtımına katkida bulunmak gerekse döviz girdisi sağlamak, ikincil olarak da yurt dışında etkinlik planlaması yapan kurumlar tarafından tercih edilen bir firma olmak.

Misyonumuz

Çalıştığımız kurumlara sunduğumuz müşteri odaklı, kaliteli ve güvenilir hizmetle uzun süreli birliktelikler kurmak, müşterilerimiz ile paralel bir vizyon paylaşarak, ayni hedeflere birlikte yürüyerek birlikte büyümek.

Hizmet Politikamız

Misafir memnuniyeti üst düzeyde olan kaliteli bir etkinlik yönetiminin iyi bir ekip ile başarılabileceği felsefesi ile bir araya gelen detaycı, dinamik ve alanında uzman ekip arkadaşlarından oluşan bir kadro ile çağın getirdiği ve pandeminin hızlandırdığı teknolojik dönüşüme ayak uyduran yenilikçi bir anlayışla yönetilen organizasyonlara imza atmak.

Takımımız

Onur Türkay

Kurucu Müdür

Ali Yiğit

Proje Koordinatörü

Ozan Girli

Proje Koordinatörü

Volkan Öztürk

Biletleme ve Vize

Alper Cengiz

Kongre Departmanı