Hakkımızda

Hakkımızda

Dünyanın her yerinde organizasyon gerçekleştirme becerisine sahip olarak, 2008 yılından itibaren “Bir etkinlik firmasından fazlası” olma iddiası ile çıktığımız bu yolculukta farklı bir yorum ve vizyon kattığımız organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. İyi bir etkinlik yönetiminin iyi bir ekip çalışması ile ortaya çıktığının bilinci ile hareket edip, uzman ekibimiz ile A’dan Z’ye profesyonel bir çalışma yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz ve deneyimli yönetimimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedeflerken, özenli çalışmalarımız ve detaylı planlamalarımız sayesinde, düzenlediğimiz etkinlikler ile beklentilerinizi karşılamayı garanti ediyoruz. 

Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions kelimelerinin baş harflerinden oluşan M.I.C.E, Türkçesi ile kongre ve etkinlik sektörü; dernekler, vakıflar ve kurumsal ölçekteki müşterilerimize ve onların çalışan ya da üyelerine hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz konferans ve toplantı hizmetlerinin yanında kurum ve kuruluşların talep ettikleri özel günlerinde, çalışanlarına ya da misafirlerine sundukları ürün lansmanı, motivasyon etkinlikleri veya özel davetler gibi etkinliklerinde onlara kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz dahilinde gerçekleştirilen organizasyonlarda, toplantı ya da etkinliğe ait ulaşım, konaklama, sahne düzeni, ses sistemleri, gerekli teknik ekipmanlar, insan kaynakları ve dijital çözümlere kadar birçok hizmeti bir arada sunmaktayız. 10 yıldan fazla süredir genel olarak tıp alanında faaliyet gösteren dernekler ve bu alanda üretim yapan ilaç firmaları ile çalışmaktayız. Pandemi ile birlikte, dijitalleşme faaliyetlerinde hız kazanarak ve güçlü bir iletişim alt yapısı kurarak, alternatif çözümler üretebilen bir etkinlik firması haline geldik. Sanal kongre, sempozyum, webinar ile sanal ve fiziki toplantı bileşenlerini bir arada sunan “Hybrid” model organizasyonlarımız ile farklı hizmetler sunmaktayız. Müşterileri için tüm bu konferans ve etkinlik hizmetlerden “Fazla”sını arayan kapalı gruplar için özel olarak dizayn ettiğimiz ve özellikle yeme&içme kültürü merkezinde özel bir deneyim sunduğumuz ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için “Tematik Turlar” sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.

 

Ülkemize uluslararası organizasyonları getirerek, ülkemizin tanıtımına ve ekonomisine fayda sağlayarak yurt dışında yapılan organizasyonlarda da öncü markalardan biri olmak için çalışıyoruz. Bunları gerçekleştirirken müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak iyi ekibimiz ile iyi organizasyon gerçekleştirmeyi amaç ediniyoruz. Tecrübelerimizi, güven ve kalite standartları altında sizlere gelecekte de sunmayı hedefliyoruz.

Tecrübelerimizi müşterilerimize aktararak, ortak bir vizyonu paylaşıp, istekleri doğrultusunda ilerleyebileceğimiz bir yol çizerek memnuniyet sağlamayı hedefliyoruz. Taleplere en hızlı biçimde cevap verip, tanınan ve tercih edilen, uzun süreli iş birlikleri sağlayan bir firma olmayı kendimize amaç edindik. Uzman ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz ile bir etkinlik firmasından fazlası olmayı hedefleyerek bu yola çıktık. Bu doğrultuda farklı bir yorum ve vizyon katarak etkinlikler gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?