Site Kuralları

Red and More Events Site Kuralları 
Fikri Mülkiyet
Sitede bulunan tüm materyaller; logo, metinler, grafikler, videolar, belgeler, HTML/CSS/Javascript vb. kodlar ve diğer tüm kaynakların, aksi açıkça belirtilmediği sürece telif hakları da dahil tüm hakları Firma’ya aittir ve önceden Firma’nın yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Sitede yer alan tüm bilgiler, belgeler, tablolar, raporlar, görseller, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan bağlantılar, kullanıcılara bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Telif ile ilgili her türlü başvuru doğrudan Firma’ya yazılı olarak yapılır.

Gizlilik Bildirimi
Gizlilik politikası; Firma’ya verilen bilgilerin nasıl alınacağını, saklanacağını, kullanıp korunacağını açıklamaktadır. Site üzerinden verdiğiniz özel bilgilere, Firma ve birimlerinde sadece yetkili personelin erişimine izin verilmektedir. Firma, ziyaretçilerinden elde ettiği tüm bilgileri, yetkisiz erişim ve kullanıma karşı korumak için gerekli olan yöntemleri ve teknolojileri kullanarak güvenlik önlemlerini alır ve periyodik olarak gözden geçirir, güncelleme ve değişiklikleri yayınlar. Tüm bu bilgilendirmeler KVKK politikamızda açıklanmıştır.

Güncelleme
Firma, sitede kullanıma sunulan bilgiyi, Kullanma Koşulları da dahil olmak üzere, önceden bir ihtara gerek olmaksızın güncelleme, değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Kullanıcı, siteyi kullanmakla ya da siteye erişmek ile bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır. Firma, yapabileceği tüm bu değişiklikler esnasında yürürlükteki yasal mevzuat çerçevesinde yayınlamakla yükümlü olduğu bilgilerin kesintisiz olarak erişilebilir olmasına dikkat eder. Firma, sitenin içeriklerinin güncel ve eksiksiz olması için çalışır, ancak bunu garanti edemez. Sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, yetkisiz olarak değiştirmek, herhangi bir şekilde tahrif etmek, çalışmasını engellemeye çalışmak hukuki kapsamda değerlendirilir.

Bağlantılar
Siteden bağlantı yapılan herhangi bir harici web sitesi ile ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dâhil, Firma’nın hiçbir sorumluluğu yoktur. Firma bu bağlantıların ve bağlantı ile gelen sitenin içeriğini ve işleyişini kontrol etmez. Bağlantıların kullanılması, harici sitenin içerdiği bilgilerin, ürünlerin ve hizmetlerin onayı veya önerilmesi anlamında değildir. Bağlantılar kullanıldığı takdirde; Firma sitesinden ayrılarak çıkılmış olunur. Bu nedenle, bağlantı yapılan harici web siteleri veya içeriklerinde bulunan herhangi bir bilgi, yazılım, ürün ya da hizmet veya bu sitelerin kullanımından doğacak sonuçlar hakkında Firma sorumluluk kabul etmez.

Erişilebilirlik
Firma, siteyi geliştirirken; kullanılabilirlik ve erişilebilirlik sağlamak amacıyla W3C Web İçerik Erişilebilirlik Yönergelerini de kapsayan en iyi uygulama kılavuzları ile, diğer ilgili standartları takip etmeyi ve uygulamayı hedeflemiştir. Sitenin işlevselliğinin mümkün olduğu kadar çok kullanıcıya ulaşabilmesini sağlamak için kapsamlı bir şekilde geniş bir tarayıcı çeşitliliğine göre düzenlemeler ve testler yapılmıştır. Sitenin kullanımı ile ilgili olarak kullanılabilirliğin ya da erişilebilirliğin geliştirilebilmesi için önerileriniz var ise lütfen firma iletişim adresine bildiriniz. Sitenin geliştirilmesinde; kullanıcı geri bildirimleri incelenerek değerlendirilir.

Tarayıcı Desteği
Renk ayarları ve metnin boyutu gibi kişisel tercihlerin yapılmasına izin veren internet tarayıcılarının içine gömülmüş birçok özellik bulunmaktadır. Bu özellikler genellikle tarayıcılarda ‘yardım’ menüsü altında ve ‘erişilebilirlik’ ifadesi altında bulunmaktadır. Sitenin erişilebilirliğini geliştirmek amacıyla yapılan bazı düzenlemeler aşağıda verilmiştir.

  1. Metin ve görsel materyalleri ve bunlardan verilen bağlantıları tanımlamak için ‘Alternatif metin-Alt tag’ kullanılmaktadır. Metine dayalı tarayıcılar ve/veya görme engelli kullanıcıların erişimlerinin sağlanması için kullanışlı bir yöntemdir.
  2. Klavyedeki TAB tuşu kullanılarak çevrimiçi yayınlanmış sayfalarda dolaşılabilmektedir.
  3. Hızlı Menü uygulaması kullanıcıların menü yapısı kullanmadan doğrudan içeriğe erişmesine izin vermektedir.
  4. PDF biçimindeki dosyalarının kullanılabilmesi için Adobe Acrobat Reader bağlantıları sağlanmıştır. Kullanıcı bu yazılımı kurmalıdır.


Yetkili Mahkeme
Sitenin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan Kullanım Koşulları ve hükümlere ilişkin ve/veya bu Site ile olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti İzmir Mahkemeleri yetkilidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?