IFITT TÜRKİYE CHAPTER SUMMER SCHOOL & SUMMIT

18-21 AĞUSTOS 2022

İZQ İNOVASYON MERKEZİ

Organizasyon Linki :
http://www.ifittturkiye.org/index.asp

IFITT TÜRKİYE CHAPTER SUMMER SCHOOL & SUMMIT

Değerli Meslektaşlarımız, Değerli Dostlarımız,

18-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında IFITT Türkiye ve Uluslararası Seyahat ve Turizmde Bilgi Teknolojileri Federasyonu (IFITT) ev sahipliğinde hibrit bir etkinlik olarak gerçekleştirilecek olan “İnsan Odaklı Turizm teknolojilerinin Geleceğine Giden Yolda” başlıklı IFITT Türkiye Yaz Okulu & Zirvesi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Turizmin geleceği, evrendeki hareketliliğin, seyahat planlarının, içgörülerin, insan deneyiminin, yaşamın, dünyanın, yeni becerilerin, yeni işlerin ve birçok fırsatın birçok yönünü kapsayabilir.

Kültür, eşitlik, yenilikçilik, entegrasyon, çeşitlilik, sürdürülebilirlik, kalite ve tabii ki barışa dayalı ve birlikte derinden anlamamız gereken birçok noktayı alabilecek bir turizm boyutu oluşturmak elbette bugün hepimizin ortak hedefi olacaktır.

Turizmin geleceğinde önemli bir yer edecek teknoloji ve dijitalleşmenin konuşulacağı ders, sunum ve oturumlarla birlikte iş dünyasının sektör profesyonellerinin ve akademinin ilgisini çekmeyi ve geleceğimizin mesleklerini yaratacak refah, huzur ve uyumla bütünleştirecek olan öğrencilerimizin bilgilenmelerini amaçlıyoruz.

Şimdi zamanın kendisinin mekan, hareketin de zaman olduğunu hatırlatmanın zamanı geldi, her ikisi de artık insanın yaratıcılığını belirliyor… Zaman ve mekan sadece “insanlarla” var oluyor…

8500 yıldır kesintisiz yaşayan dinamik ve güler yüzlü insanlarıyla, iyi yaşamın merkezi, fikirlerin öncüsü güzel şehrimiz İzmir’de buluşalım.

Tek boynuzlu atlar hayallere inanır, bugün kendinizi daha güçlü keşfetmek için bize katılın.

IFITT Türkiye Yaz Okulu ve Zirve Komitesi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?